Baw się z Piastami - rozstrzygnięcie konkursu Piast Foto Week

Weekend na Szlaku Piastowskim za nami. Na uczestników tej największej piastowskiej imprezy w Polsce czekało ponad 100 różnych atrakcji przygotowanych przez obiekty w Wielkopolsce i Kujawsko-Pomorskiem. W tym roku, oprócz zabaw z Piastami miłośnicy historii mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym pn. Piast Foto Week, który został zorganizowany we współpracy z partnerem, firmą INSTAL PROJEKT z Włocławka.

Zasady konkursu były bardzo proste. Wystarczyło zrobić ciekawe zdjęcie obrazujące jak bawicie się z Piastami podczas wydarzeń w ramach VI Weekendu na Szlaku Piastowskim, udostępnić je pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagram i oznaczyć je #WeekendNaSzlakuPiastowskim2022.

Jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele Szlaku Piastowskiego w województwie kujawsko-pomorskim i wielkopolskim wybrali najzabawniejsze i najciekawsze zdjęcia.

Zdecydowano o przyznaniu trzech podstawowych miejsc:

Dziewczynka robiąca mostek na trawie.Piast Foto Week 2022 - miejsce I

Chłopiec i dziewczynka. On trzyma w rękach kartę z questem. Ona - pieczątkę.Piast Foto Week 2022 - miejsce II

Nastolatka siedząca na pomoście. Układa bukiet kwiatów.Piast Foto Week 2022 - miejsce III

Jury przyznało również 10 dodatkowych upominków. Organizator skontaktuje się z autorami zdjęć w wiadomościach prywatnych w sprawie ustalenia szczegółów wysyłki nagród.

 

źródło: koordynator Szlaku Piastowskiego w województwie kujawsko-pomorskim

Zapisz się na newsletter