Szlak Piastowski na Targach TOUR SALON 2016

Wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i historii zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie rozpoczynają się Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2016. Szlak Piastowski będzie motywem przewodnim promującym stoisko regionalne Wielkopolski (hala 7A, nr 44), przygotowane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną.

Na stoisku otrzymać będzie można m.in. najnowszy folder wizerunkowy "Wielkopolska - Szlak Piastowski" obrazujący potencjał turystyczny Szlaku, jak również szereg wydawnictw promujących atrakcje turystyczne regionu.

Tegorocznemu wystąpieniu towarzyszyć będę wyjątkowe eventy, np. otwarcie na scenie głównej Drzwi Gnieźnieńskich będzie jednocześnie oficjalnym otwarciem targów. Ale to nie wszystkie atrakcje, które zostały przygotowane dla zwiedzających. W specjalnie wydzielonej strefie zostaną zaprezentowane eksponaty związane z epoką Piastów: łódź wikingów, makieta trebusza, kusza wałowa, zbrojownia z możliwością przebierania się.

27. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2016 potrwa od 12 do 14 lutego 2016 r. Szczegółowy program targów dostępny jest na stronie: www.tour-salon.pl.

Zapraszamy na stoisko Wielkopolski!

 

źródło: Wielkopolska Organizacja Turystyczna

Nie znaleziono żadnych wydarzeń

Zapisz się na newsletter