Baw się z Piastami, rób zdjęcia i zdobywaj nagrody!

Najbliższy weekend (24-26 czerwca) upłynie w województwach: wielkopolskim i kujawsko-pomorskim, pod znakiem zabawy z Piastami. Zapraszamy na Szlak Piastowski pełen wydarzeń, atrakcji i wartościowej rozrywki.

Szlak Piastowski to najstarszy w Polsce historyczny szlak turystyczny...

z miejscami które skrywają tajemnice Piastów i historię początków chrześcijaństwa na ziemiach polskich. Weekend na Szlaku Piastowskim gwarantuje, że nie będziecie się nudzić, a to wszystko dzięki nieocenionym przewodnikom, rekonstruktorom, pasjonatom historii i animatorom. To świetna propozycja dla Wszystkich tych, którzy szukają inspiracji jak spędzić pierwszy weekendu wakacji.

Prezenter telewizyjny - mężczyzna, ubrany w garnitur, na błękitno-granatowo-fioletowym tleO atrakcja przygotowanych specjalnie na VI Weekend na Szlaku Piastowskim opowiada Lidia Łączny - Koordynator Szlaku Piastowskiego w Wielkopolsce (źródło: youtube.com)

W tym roku, oprócz wyjątkowych atrakcji przygotowanych w Kujawsko-Pomorskiem i w Wielkopolsce, na uczestników VI Weekendu na Szlaku Piastowskim czeka konkurs fotograficzny pn. Piast Photo Week i wspaniałe nagrody z nim związane.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie Piast Foto Week?

Przyjdź na wybrane przez siebie wydarzenie weekendu piastowskiego (w terminie od 24-26 czerwca) i zrób zdjęcia tego, co ciebie poruszy, zainspiruje czy rozbawi, a może wzruszy? Swoje zdjęcie wstaw pod postem konkursowym na Fanpage Szlaku Piastowskiego lub Instagram. Oznacz je #WeekendNaSzlakuPiastowskim2022.

Trzy dziewczyny, z wiankami na głowach, trzymają ramkę promocyjną Szlaku Piastowskiego i pozują do zdjęcia.Baw się z Piastami i zdobywaj nagrody!

Organizator konkursu, koordynator Szlaku Piastowskiego w województwie kujawsko-pomorskim, Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło” w Brześciu Kujawskim, we współpracy z partnerem konkursu, firmą INSTAL PROJEKT z Włocławka przygotowało trzy nagrody główne oraz upominki dodatkowe dla uczestników wyzwania. Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Szlaku Piastowskiego w województwie kujawsko-pomorskim i wielkopolskim wyłonią najzabawniejsze, najbardziej intrygujące, zaskakujące zdjęcia. Pokażcie Nam jak spędzacie pierwszy weekend wakacji na Szlaku Piastowskim!

Konkurs trwa od 24 czerwca 2022 r. od godz. 9:00 do 26 czerwca 2022 r. do godziny 23:59. Uczestnicy swoje zdjęcia mogą publikować do 28 czerwca br. do 23:59. O wygranej organizator poinformuje uczestników w wiadomościach prywatnych na Facebooku lub Instagram.


DO POBRANIA:

pdfRegulamin Konkursu "Piast Foto Week"858.76 KB

 

źródło: wahadlo.brzesckujawski.pl

Zapisz się na newsletter