Program lojalnościowy "Karta Piasta"

W obecnej chwili program lojalnościowy Karta Piasta jest zawieszony - prowadzimy działania mające na celu jego modyfikację i przywrócenie. Będziemy Państwa informować o jego ponownym uruchomieniu. Przepraszamy za tę niedogodność.

 

Karta Piasta to program lojalnościowy stworzony dla turystów zwiedzających Szlak Piastowski. Posiadaczom przysługują zniżki zarówno w obiektach szlaku jak i w znajdujących się w jego obrębie punktach gastronomicznych i hotelarskich. Największy atutem karty jest jej nieodpłatny charakter, a jedyne co trzeba zrobić aby ją uzyskać to wypełnić kartę rejestracyjną lub polubić profil ZwiedzajSzlakPiastowski na Facebooku. O karty pytajcie w respektujących je punktach partnerskich.

 

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

 
Lista punktów partnerskich:

Jeżeli prowadzisz hotel lub innych obiekt noclegowy czy restaurację na Szlaku Piastowskim i chcesz oferować zniżki posiadaczom Karty Piasta dołącz do partnerów szlaku! Wystarczy pobrać deklarację (tutaj), określić wielkość oferowanego rabatu i przesłać podpisany dokument pocztą elektroniczną w formie skanu na koordynator@szlakpiastowski.pl . Zapraszamy do współpracy.


Zapisz się na newsletter