"V Weekend na Szlaku Piastowskim" odwołany!

"Piastowska walka o tron" zaplanowana na przedostatni weekend czerwca br. nie zostanie rozegrana w założonej formule. Niestety aktualna sytuacja w Polsce i na świecie pozostawia zbyt wiele niewiadomych. Nie poddajemy się jednak i rozważamy inne możliwości pokazania jak interesujący jest Szlak Piastowski.

V Weekend na Szlaku Piastowskim odbędzie się w innym terminie

Jeszcze nie wiemy kiedy. Jeszcze nie wiemy w jakiej formie. Wiemy jednak, że na pewno się spotkamy. I będzie to spotkanie, na które wszyscy czekamy. Wysoki poziom gwarantowany! Mając jednak na względzie zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie kolejnej edycji "Weekendu na Szlaku Piastowskim", a przede wszystkim osób w nim uczestniczących, postanowiliśmy odwołać tegoroczną edycję święta Szlaku. Jest to trudna decyzja, ale jedyna słuszna.
Stół zastawiony jedzeniem (fot. Aneta Majewska)

Gdybyśmy tylko mogli, przywitalibyśmy Was już teraz z szeroko otwartymi ramionami‼️ Szlak Piastowski musi jednak poczekać, a my razem z nim... Wierzymy, że pozostanie z nami, aby zaznać niesamowitej przygody jaka czeka na Was na Szlaku Piastowskim.

Piastowskich wspomnień czar

Oczekując na poprawę sytuacji zachęcamy do obejrzenia relacji z dwóch poprzednich edycji "Weekendu na Szlaku Piastowskim". Miłego oglądnia. Do zobaczenia!
odnośnik do youtube

 odnośnik do youtube

 

źródło: Klaster Turystyczny "Szlak Piastowski w Wielkopolsce"

Zapisz się na newsletter