Nabór wydarzeń do kalendarza imprez na 2020 rok

Co wydarzy się na Szlaku Piastowskim w 2020 roku? Z jakiej oferty będą mogli skorzystać turyści? Jeśli znasz odpowiedź i organizujesz wydarzenie tematyczne, które odbędzie się w przestrzeni Szlaku Piastowskiego, już teraz możesz zgłosić je do kalendarza imprez na 2020 rok i w ten sposób dodatkowo je promować. Nabór wydarzeń właśnie wystartował.

Co się będzie działo na Szlaku Piastowskim w 2020 r.?

Klaster Turystyczny „Szlak Piastowski w Wielkopolsce” we współpracy z Lokalną Organizacja Turystyczna PAŁUKI przygotowuje kalendarz wydarzeń, które odbędą się w przestrzeni Szlaku Piastowskiego w roku 2020. 

Późne popołudnie. Na brzegu jeziora stoją ludzie. Dziewczynki stojące w wodzie poszczają świętojańskie wianki z okazji Nocy Kupały. (fot. Michał Adamczyk / Media REC)

Za wydarzenie tematyczne w przestrzeni Szlaku Piastowskiego należy rozumieć wszystkie jednorazowe bądź cykliczne przedsięwzięcia, których tematyka w co najmniej 75% pokrywa się z okresem historycznym Polski piastowskiej. Zaliczamy do nich: festiwale, festyny, zloty, zjazdy, koncerty, wystawy czasowe, wernisaże, konferencje, wykłady, inscenizacje, rekonstrukcje, cykle warsztatów, drzwi otwarte, spacery z przewodnikiem, oprowadzania kuratorskie, gry miejskie, gry terenowe, gry wielkoformatowe.

Gdzie zgłaszać wydarzenia?

Propozycje wydarzeń można zgłaszać wypełniając załączony formularz i przesyłając go na jeden z wybranych adresów: 

Zgłoszeń można dokonywać do 20 grudnia 2019 r.

Gdzie szukać informacji o wydarzeniach?

Przygotowane na jego podstawie zgłoszeń kalendarium będzie zamieszczone na stronie internetowej www.szlakpiastowski.pl  (w zakładce Kalendarium) oraz na drukowanych mapach atrakcji Szlaku Piastowskiego. Informacja o nim pojawi się także na facebookowym profilu Szlaku Piastowskiego.

Ekran monitora z wyświetloną stroną szlakpiastowski.pl

Materiały drukowane będą kolportowane w obiektach Szlaku Piastowskiego, w centrach informacji turystycznej oraz na targach turystycznych.

DO POBRANIA:

docxFormularz zgłoszeniowy44.7 KB

pdfFormularz zgłoszeniowy136.29 KB

 

źródło: Klaster turystyczny "Szlak Piastowski w Wielkopolsce"

Zapisz się na newsletter