Zbliża się kolejny weekend ze zniżkami

Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna po raz siódmy zapraszają do wzięcia udziału w akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny". Jej jesienna edycja odbędzie się w dniach 22-24 listopada br.

Listopadowy relaks ze zniżkami

Wczoraj ruszyła kolejna odsłona wydarzenia "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny". Jak zapewniają organizatorzy mimo jesiennej aury warto ruszyć w Polskę. Na turystów czekają bowiem oferty hoteli, pensjonatów, agroturystyk, SPA, restauracji i wielu innych propozycji. Łączy je jeden wspólny mianownik - a mianowicie dostępne będą za min. połowę ceny. Wszystkie przygotowane propozycje można znaleźć na stronie polskazobaczwiecej.pl. Warto jednak już teraz pomyśleć o jesiennych wycieczkach. Akcja z roku na rok zyskuje na popularności, a najciekawsze propozycje znikają w mgnieniu oka.

Baner akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny" (źródło: polskazobaczwiecej.pl)

Zniżki w obiektach Szlaku Piastowskiego

Wśród wielu atrakcji 7. edycji akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny" można znaleźć też te związane ze Szlakiem Piastowskim. Wejściówki za pół ceny oferują:

Na wybierających się do Biskupina oprócz zniżek czeka również specjalny pakiet. zawierający zwiedzanie z przewodnikiem, popołudnie w jednej z chat znajdujących się na zrekonstruowanej osadzie z przełomu epok brązu i żelaza, wieczorne ognisko, nocleg ze śniadaniem oraz warsztaty z lepienia naczyń z gliny. 

 

źródło: polskazobaczwiecej.pl

Zapisz się na newsletter