Wstąp do Klubu Przyjaciół Muzeum Początków Państwa Polskiego

Chcesz działać na rzecz ochrony i promocji dziedzictwa historycznego, a zarazem miło spędzić czas i twórczo rozwijać swoje zainteresowania. Wstąp do Klubu Przyjaciół Muzeum Początków Państwa Polskiego

Aktywna społeczność związana z Muzeum

Celem Klubu Przyjaciół MPPP jest stworzenie przestrzeni do wymiany myśli i opinii na temat działalności Muzeum. Członkowie Klubu będą uczestniczyć w opracowaniu nowych kierunków rozwoju Muzeum i konsultacji konkretnych projektów.

Klub Przyjaciół Muzeum Początków Państwa Polskiego (źródło: muzeumgniezno.pl)

Klub inicjuje projekty jak najmocniej otwarte na potrzeby publiczności odwiedzającej Muzeum

Benefity dla Klubowiczów

Aktywne uczestnictwo w pracach Klubu premiowane jest:

  • udziałem w zamkniętych wydarzeniach dedykowanych Klubowiczom (m.in. w warsztatach, pokazach, wykładach i specjalnych oprowadzeniach po nowych wystawach),
  • bezpłatny wstęp do Muzeum,
  • dodatkowe pakiety promocyjne (m.in. zniżki na wydawnictwa).

Jedynym warunkiem przyłączenia się do Klubu Przyjaciół Muzeum Początków Państwa Polskiego jest złożenie deklaracji członkowskiej oraz obecność w roboczych spotkaniach (planowane są dwa w ciągu roku).

"Nowe" Muzeum

Wizualizacja nowej przestrzeni w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie(źródło: muzeumgniezno.pl)

Okazja do skorzystania z oferty specjalnej dla Klubowiczów nadarzy się już jutro. W czwartek 11 października br. o godz. 17:00 zorganizowane zostanie oprowadzanie po nowo otwartych przestrzeniach wystawienniczych Muzeum. Będzie to wspaniała okazja na zapoznanie się z nowymi wystawami stałymi, powstałymi w ramach projektu „Ochrona dziedzictwa kulturowego w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie – II etap”. Zwiedzanie odbędzie się w towarzystwie Dyrektora Muzeum - dr. Michała Bogackiego.

 

źródło: muzeumgniezno.pl

Zapisz się na newsletter